Katarzyna Garncarska

radca prawny 
nr wpisu: Rz- 1279

Ignorantia iuris nocet 

Nieznajomość prawa szkodzi

Wykształcenie

Jestem absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego im. St. Konarskiego w Rzeszowie (ukończonego z wyróżnieniem) oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie (wynik z egzaminu dyplomowego- bardzo dobry). 

Ukończyłam aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie i uzyskałam tytuł zawodowy radcy prawnego.

prawa 2020 logo 400

Moje doświadczenie

Posiadam różnorodne prawnicze doświadczenie w szczególności w zakresie prawa cywilnego i gospodarczego. W branży prawniczej działam od 2014 roku.

 

Moją praktykę zawodową można podzielić na:

  • Pracę, staże i praktyki w rzeszowskich i krakowskich kancelariach w charakterze radcy prawnego, a uprzednio aplikantki radcowskiej i asystentki radcy prawnego.
Tego typu praktyka nauczyła mnie samodzielności i współpracy z Klientem.  

 

  • Pracę w Sądzie Okręgowym w charakterze asystenta sędziego oraz praktyki w sądach, prokuraturach i urzędach odbyte w ramach aplikacji radcowskiej oraz studiów.
Dzięki doświadczeniu w pracy w sądzie potrafię spojrzeć na prowadzenie spraw przez pryzmat sędziego. Perspektywa ta jest cenną umiejętnością w skutecznym i antycypacyjnym prowadzeniu spraw w imieniu Klientów.  

 

  • Pracę twórczą
Współpraca z branżowym miesięcznikiem przeznaczonym dla instytucji kultury to doświadczenie, dzięki któremu z łatwością potrafię praktycznie rozwiązywać problemy prawne.

Po godzinach

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą Ignasia.

Miłośniczką narciarstwa zjazdowego.

Zgodnie z wielopokoleniową rodzinną tradycją zostałam Instruktorką Narciarstwa SITN- PZN.

W 2016 r. uzyskałam tytuł  Mistrzyni XIII Ogólnopolskich Mistrzostw Narciarskich i Snowboardowych Radców Prawnych i Aplikantów.

Inspirują mnie góry i podróże, które dają mi poczucie szczęścia i wolności.